TDT TÜRKİYE

TDT TÜRKİYE, 1949 yılında kurulan ve Türkiye’nin en KÖKLÜ ve GÜVENİLİR markası olan BEYBİ ELDİVEN fabrikasının 3. Nesli olarak 70 yıl sonra 2019 yılında Tarımsal Drone Teknolojileri firması kurulmuştur. 
Tarım konusunda ülkeye katkı sağlamak, çiftçinin yanında olmak için iyi, sağlıklı, verimli ve kazançlı tarım başlıkları “Drone ile Tarım“ başlığı altında birleştirilmiş olup, aile ve şirket geleneklerinde de her zaman olduğu gibi tarım teknolojileri konusunda da bir ilke imza atılmıştır.

TDT, alanında uzman mühendisleri, tarım analizi, ilaçlama teknikleri ve bitki sağlığı konularında uzman ziraat mühendisleri, tarım uzmanları, endüstriyel alanda destek veren danışmanları ve bu sistemin çalışması üzerine destek sağlayan işletme ekibi ile tarım konusunda ülkeye katkı sağlamak için olağan gücüyle çalışmaktadır.  

Çiftçilere kazançlı, iyi ve sağlıklı tarım uygulamaları sunmak ve tüm insanlığa sağlıklı tarım ürünleri sunulması konusunda katkı sağlamak en büyük hedefimizdir. 

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez politikalarını kabul etmiş sayılırsınız. Çerez Politikaları için tıklayınız. Kapat