ÇİFTÇİMİZİN YANINDAYIZ

Tarım arazilerinizde son teknoloji dronelarımız ve tecrübeli pilotlarımız ile ÇİFTÇİMİZİN YANINDAYIZ.

Tarım sırasında kullanacağınız bir çok sıvı tüketim ürünlerinden tasarruf sağlıyoruz ve bu sayede drone ile tarım programlarımızı neredeyse ücretsiz şekilde size sunuyoruz. 

Hassas tarım için drone teknolojisi kullanmalısınız.

ARTAN FİYATLARA İNAT, BU SENE FİYATLARIMIZI ARTTIRMIYORUZ

Tarımda drone uygulaması fiyatları için bizimle iletişime geçin. Size en uygun fiyatları sağlayalım.

Tarımda drone teknolojisi ve drone uygulaması önemli bir konudur. Bu işi ilk defa yapan kişilere geleceğinizi emanet etmeyin. Mahsülünüzü yanmasın.

4,000,000 m2 kendi tarım arazilerimizde tarımda drone teknolojisinin nasıl verimli kullanılabileceğini ve nasıl verimin arttırılacağını tecrübe ettik. Bu tecrübemizden faydalanın ve size en uygun fiyatlarla Tarımda Drone Uygulaması sunalım.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

 

BİZ DE ÇİFTÇİYİZ

4,000,000 m2 alanda tarım yapmaktayız. Dronelarımızı ve pilotlarımızı öncelikle kendi tarım arazilerimizde deneyim sahibi oldu ve verimi %100 oranında arttırdı.

Drone ile tarım uygulaması önemli bir konudur ve tüm mahsülünüzün yok olmasına sebebiyet verebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için bu konuda tecrübeli pilot ve ekiple çalışmalısınız.

Tüm pilotlarımız ziraat mühendisidir.

Drone ile tarım uygulamasında kullanacağınız zirai sıvıları gerektiği oranda gerektiği bölgelere ulaştırabilirsiniz. Diğer uygulamalarda ise gereksiz sıvı kullanımından dolayı extra masraflar etmek zorundasınız. 

Size özel tarım drone uygulaması fiyatları için bizimle iletişime geçin. Artan fiyatlara inat, bu sene çiftçimizin yanında oluyoruz ve fiyat arttırmıyoruz.

Drone ile tarım uygulamasını kullanarak, bitkinin tam analizi yapılır ve bitkinin istediği miktarda püskürtme yapılarak, verimi arttırılır.

Drone uygulaması ile yaptığınız tarım çalışmalarında normale göre %50 zamandan tasarruf sağlarsınız. Bu sayede zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Uygulama yaparken maruz kaldığınız kimyasal maddelerden sizi koruyoruz. Drone teknolojisi ile uygulamalarda insana temas etmeden kimyasallar ile uygulama yapılmaktadır. Bu sayede insan sağlığı üst seviyede korunmuş olur.

Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez politikalarını kabul etmiş sayılırsınız. Çerez Politikaları için tıklayınız. Kapat